Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów AWF Kraków została powołana zgodnie z ustawą Prawo o Szkolnictwie Wyższym. Naszym zadaniem jest reprezentowanie społeczności doktorantów w sprawach dotyczących praw i obowiązków oraz nauki, kultury i warunków socjalno-bytowych.

URSD stara się delegować członków do organów lokalnych i ogólnopolskich tj. Porozumienie Doktorantów Uczelni Krakowskich, Ogólnopolskiego Porozumienia Doktorantów AWF czy do Krajowej Reprezentacji Doktorantów. KRD: https://krd.edu.pl/
Rzecznik Praw Doktoranta: https://prawadoktoranta.pl/

mgr Katarzyna Fedejko-Kaflowska
Przewodnicząca URSD