Osiągnięcia doktorantów rocznik 2019

• mgr Katarzyna Fedejko-Kaflowska: Działaczka samorządowa, współzałożycielka i wiceprezeska fundacji SPARKhub wspierającej studentów, doktorantów i absolwentów.
    Pełnomocniczka ds. Aktywności Fizycznej i Sportu Krajowej Reprezentacji Doktorantów
    Pełnomocniczka ds. Przeciwdziałania Wykluczeniu Krajowej Reprezentacji Doktorantów
    Przedstawicielka AWF Kraków w Porozumieniu Doktorantów Uczelni Krakowskich
    Zastępca Przewodniczącego w Ogólnopolskim Porozumieniu Doktorantów Akademii Wychowania Fizycznego
    Pracowniczka Zakładu Terapii Zajęciowej Sensorycznej AWF Kraków

• mgr Łukasz Rydzik: autor i współautor ponad 40 artykułów naukowych, dwóch podręczników (4790 pkt MEIN , 138 Impact Factor, Indeks Hirscha 7) oraz ponad 20 publikacji popularnonaukowych. Wykonawca oraz kierownik grantów prowadzący liczne współprace międzynarodowe. Redaktor Antropomotoryka Journal of Kinesiology and Exercise Sciences – 70 pkt MEIN, Redaktor gościnny w czasopiśmie Appilied Sciences – 100pkt MEIN, członek redakcji Slobozhanskyi Herald of Science and Sport. Recenzent w czasopismach: Scientific Reports, BMC Sports Science, Medicine and Rehabilitation, International Journal of Environmental Research and Public Health, Healthcare, Medicina, Sports. Trener klasy mistrzowskiej w kickboxingu, odznaczony honorowo złotą odznaką za zasługi dla Polskiego kickboxingu.

• mgr Jagoda Rojek: uzyskała Grant dla Młodych Naukowców, który zrealizowała w latach 2020-2022. Uczestniczyła w projekcie finansowanym przez Ministra Edukacji i Nauki pt: „PRO-EBP Platforma promowania i upowszechniania praktyki zawodowej opartej na wiedzy naukowej.” Realizowanym w latach 2020-2022. W ramach projektu przeszła szkolenia eksperckie ze skali PEDro (Physiotherapy Evidence Database). Jako prelegentka uczestniczyła w wielu konferencjach. Jest współautorką trzech publikacji naukowych.